Опитування магістрів ОП «Туризм» Університету Туган-Барановського

Опитування здобувачів ОП Туризм другого (магістерського) рівня вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін.

Результати опитування здобувачів ОП Туризм другого (магістерського) рівня вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін, проведеного 22.03-02.04.2021 свідчать про високу задоволеність здобувачів ВО переліком запропонованих дисциплін вільного вибору та зрозумілість процедури вибору дисциплін.

За результатами анкетування встановлено, що:

– 100% здобувачів обізнані про можливість вибору навчальних дисциплін та не мають потреби отримувати додаткову інформацію про можливість їх вибору;

– найбільш поширеними відповідями на питання «Як Ви дізнаєтеся про перелік та зміст дисциплін вільного вибору? (позначте всі варіанти відповіді, що підходять)» були: «Інформація міститься на сайті Університету» (84%) та «Від директора ННІ» (16%) (рис. 1);

Рисунок 1 – Розподіл відповідей здобувачів ВО на питання «Як Ви дізнаєтеся про перелік та зміст дисциплін вільного вибору?»

– 68% студентів орієнтуються лише на власну думку при виборі дисциплін вільного вибору, тоді як 32% здобувачів ВО зверталися за консультацією завідувача кафедри.