Майстер-клас для студентів ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» ДонНУЕТ

Практичний майстер-клас «Мистецтво інвестування» для студентів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування Університету Туган-Барановського.

Інвестиційні експерти компанії ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» 07.09.2021р. провели для здобувачів вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування» рівня бакалавр майстер-клас.

ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — це компанія, яка відкриває перед клієнтами глобальні перспективи у світі цінних паперів і фондового ринку.

На майстер-класі «Мистецтво інвестування» були висвітлені питання:

– ризиків й перспективи роботи на ринку цінних паперів;

– роботи з інвестиційними інструментами та прозорими цінними паперами;

– формування збалансованого інвестиційного портфелю залежно від цілей організації чи клієнтів;

– тенденцій інвестування у 2021 році та найближчих ІРО.

Університет Туган-Барановського вдячний ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» за співпрацю і можливості набуття практичного досвіду від експертів провідної фінансової компанії України.