Магістри Університету Туган-Барановського на вебінарі «Особливості бюджету м. Кривий Ріг, зокрема в умовах воєнного стану»

Магістри, які навчаються на освітніх програмах «Місцеві фінанси», «Місцеве самоврядування», «Організація обліку та оподаткування», «Економіка трансформацій», «Антисипативне управління бізнесом», «Туризм», бакалаври, які навчаються на освітніх програмах «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування» 25.11.2022 р. за сприяння кафедри фінансів, обліку та оподаткування мали змогу вдосконалити свої знання в частині особливостей формування місцевого бюджету та реалізації бюджетної політики на місцевому рівні разом з директором департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради Рожко Оленою Василівною на вебінарі «Особливості бюджету м. Кривий Ріг, зокрема в умовах воєнного стану».

Рожко Олена Василівна має досвід роботи в органах місцевого самоврядування у фінансовій системі 39 років, з них 28 років на керівних посадах; очолює фінансовий орган у виконкомі з 2012 р.; має у підпорядкуванні спеціалістів та керівників відділів та управлінь; відповідає за формування бюджету міської територіальної громади з обсягом 10 мільярдів гривень; координує роботу учасників бюджетного процесу.

Під час вебінару спікером висвітлені головні напрямки одержання місцевим бюджетом доходів, здійснення витрат, особлива увага була приділена соціальному забезпеченню мешканців громади, і найголовніше – рівню уваги до забезпечення потреб військових. Дякуємо Олені Василівні і в її особі Криворізькій міській раді за змістовну доповідь і сподіваємось на подальшу співпрацю.

236 разів прочитано