Зустріч здобувачів вищої освіти та викладачів Університету Туган-Барановського із засновником «HQconsulting»

31 березня 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти та викладачів Університету Туган-Барановського з засновником «HQconsulting» (агентства готельно-ресторанного сектору Лондон), організатором та консультантом європейського готельно-ресторанно ринку у питаннях кейтирингу та бенкетування, керівником персоналу готельного сектору на міжнародному гран-прі гоночних болідів в Монако – Valentino Ventruti (Валентино Вентруті).

Учасники заходу отримали цікаву інформацію щодо різниці в інноваційних підходах американскої та европейскої готельної школи. Було звернено увагу на особливості обслуговування поколінь та залежності поведінки ринку, впливу пандемії COVID-19, специфіку впровадження інформаційних систем в роботу готельного ринку Європи, тощо. Робочими мовами зустрічі були англійська та українська мови.

Захід викликав цікавість з боку учасників, про, що свідчить купа питань до доповідача. Здобувачі вищої освіти та викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського щиро вдячні Valentino Ventruti та сподіваються на чергові зустрічі та подальшу співпрацю.