Університет Туган-Барановського інформує: ні! бізнесу на крові

Бізнес на крові: 42 великі міжнародні компанії ігнорують заклики про вихід з росії або скорочення діяльності в цій країні

З моменту масштабного вторгнення російської армії в Україну понад 400 компаній оголосили про зміни в планах щодо росії. Але частина бізнесу залишається у країні зла. Найбільше компаній із США (12), Франції (5), Китаю (5), Тайваню (3) та Німеччини (2).

На даний момент одні з найбільших інвесторів у економіку росії/економіку вбивства українців – французькі компанії. А саме – ритейл-мережі група ADEO: Leroy Merlin, Auchan та Decathlon.

Закликаємо бойкотувати брудний бізнес у кожній країні, де він представлений! А також боротись із цими компаніями мітингами, офіційними зверненнями, арт-перфомансами. Податки в росію = підсилення війни та вбивство людей. Зупинімо це!

Джерело: група експертів Єльського університету.