Студенти освітньої програми «Місцеві фінанси» Університету Туган-Барановського на майстер-класі

Практичний майстер-клас «Мистецтво інвестування» для студентів освітньої програми «Місцеві фінанси» Університету Туган-Барановського.

ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — це компанія, яка відкриває перед клієнтами глобальні перспективи у світі цінних паперів і фондового ринку. Інвестиційні експерти компанії 07.09.2021р. провели для здобувачів вищої освіти освітньої програми «Місцеві фінанси» рівня магістр практичний майстер-клас «Мистецтво інвестування».

На майстер-класі були висвітлені питання:

– ризиків й перспективи роботи на ринку цінних паперів;

– роботи з інвестиційними інструментами та прозорими цінними паперами, з якими можуть працювати місцеві органи влади;

– формування збалансованого інвестиційного портфелю;

– тенденцій інвестування у 2021 році.

Університет Туган-Барановського вдячний ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» за співпрацю і можливості набуття практичного досвіду від експертів провідної фінансової компанії України.