Вебінар від менеджера з туризму турагенції JoinUp (м. Кривий Ріг) Гірман Аліною

16.11.2022 р. в рамках системної роботи з залучення до навчального процесу професіоналів-практиків, експертів галузі та представників роботодавців відбулась зустріч студентів спеціальностей 242 «Туризм» та 035 «Філологія» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти із менеджером з туризму турагенції JoinUp (м. Кривий Ріг) Гірман Аліною.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері із великою кількістю запитань від здобувачів, що підкреслило їх зацікавленість запрошеним гостем і наданою інформацією.

Аліна Гірман розповіла про можливості професійного розвитку в туристичній галузі, важливість вивчення іноземних мов та спеціалізованих предметів. Особливий інтерес викликала інформація щодо можливостей проходження студентами практики закордоном в сфері гостинності. Аліна, як випускниця спеціальності 242 «Туризм», з власного досвіду поділилася порадами та враженнями від стажування та роботи в сфері міжнародних туризму під час навчання.

Наприкінці зустрічі студенти, викладачі та спікерка домовилися неодмінну зустрітися ще та продовжити спілкування.