Університет знає

Університет Туган-Барановського за сучасність і комфорт

Інфраструктура Університету Туган-Барановського завжди оновлюється, в залежності від потреб сучасного студента та викладача. ДонНУЕТ намагається слідувати модним трендам в оформленні свого і внутрішнього, і зовнішнього простору. Та головним критерієм завжди залишається зручність, ергономічність, сучасність і комфорт. Поговоримо про це детальніше.

Наукові лабораторії. Наукова інфраструктура Університету охоплює  22 науково-дослідних лабораторії, 5 з яких є міжгалузевими.  Діяльність лабораторій спрямована на реалізацію фундаментальних і прикладних наукових досліджень. Лабораторії ДонНУЕТ оснащені сучасною технікою, де щодня студентська молодь Університету відпрацьовує свої професійні навички під керівництвом досвідчених викладачів.

Більше про це ЧИТАЙТЕ ТУТ

Бібліотечний простір. Бібліотека Університету – це не лише сховище для книг. У сучасних реаліях, бібліотека покликана бути різною: з відокремленими зонами для читання, з вільним доступом до мережі Інтернет, з відкритим простором для проведення майстер-класів, відкритих лекцій, творчих зустрічей, виставок та навіть фотосесій!

Бібліотека Університету Туган-Барановського не лише забезпечує максимальний об’єм інформації з вільним і рівним доступом до неї, але й створює комфортне інтелектуальне середовище, здатне залучати і виховувати  нові покоління читачів.

Комфортні зони відпочинку. Ще у червні 2018 року в Університеті з’явилися комфортні крісла та дивани для відпочинку між навчанням та приємних бесід. З того часу Університет Туган-Барановського реконструює холи у комфортні зони: буфетна зона на 1 поверсі та два великих холи при вході.

До речі, у 2020 році дзеркало у другому холі 1 поверху стало найпопулярнішим місцем для селфі у студентів! Так тримати!

Оновлено велику зону на 2 поверсі. Тут найзручніше місце збору у студентської молоді. До речі, відтепер кожен може погойдатися у нових плетених кріслах! Тільки обережно, адже ці крісла мають неймовірний ефект огортання комфортом і затишком, викликає звикання!

Еко-пункти. В Університеті Туган-Барановського є контейнери для різних видів сміття. Це дає змогу не лише сортувати сміття, а й розвивати рівень еко-свідомості кожного з нас!