ДонНУЕТ продовжує розвивати еко-відповідальність

18 вересня 2020 року студенти та викладачі ДонНУЕТ долучилися до Всесвітнього дня прибирання!

У цей день, о 10:00, мільйони активістів по всьому світу долучилися до акції «World Cleanup Day» і наш Університет не виключення! Студентів об’єднала єдина мета – порятунок планети від сміття! ДонНУЕТ повсякчас дбає про екологію.

Цьогоріч акція проходила з дотриманням всіх карантинних вимог. Студенти і співробітники долучаються до різних благодійних еко-акцій, суботників та «чистих четвергів». До того ж, у коридорах вишу на кожному поверсі є контейнери для різних видів сміття, аби сортувати відходи.

У Кривому Розі є окремі випадки, коли люди сортують сміття, але роблять це з власної ініціативи, адже спеціальні контейнери у місті знайти важко. Не дивлячись на це, ДонНУЕТ слідує європейським прикладам, аби правильно утилізувати та переробляти сміття.

До речі, є безкоштовний мобільний додаток TrashOut», де можна відмічати забруднені місця разом із фото.

Бережіть себе і природу!