ДонНУЕТ і соцмережі

Приєднуйся до Університету Туган-Барановського в соцмережах

Друзі! Усі наші фотозвіти про студентське життя, свята та наукові здобутки шукайте на нашій Instagram-сторінці.

Оскільки Instagram не любить посилань, всю інформацію ми також транслюємо в Telegram–каналі та на Facebook. Там ми говоримо про ключові події в Університеті та повідомляємо важливу інформацію для студентів і викладачів. То ж, не зволікайте та підписуйтесь на нас у Telegram.

Університет Туган-Барановського в ріках TikTok. На платформі ми ділимось своїм досвідом, смачно готуємо та говоримо про важливе!

Підписуйтесь на Університет в соцмережах, ставте лайки, коментуйте та будьте у центрі подій! Знайти наші пости у будь-якій із соцмереж можна також за хештегом #студент_доннуэт.

До речі, відтепер оплату за навчання можна провести на нашому сайті!

Оплата за навчання здійснюється в розмірі та в терміни згідно з укладеними договорами.