ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ знає: Всесвітній день науки (ФОТО)

Сьогодні, 10 листопада, світ відзначає День науки. Університет Туган-Барановського не залишається осторонь. Зазвичай у стінах ДонНУЕТ проводиться конкурс наукових робіт для інтелектуально обдарованої молоді та церемонія нагородження найкращих. Через карантинні умови ДонНУЕТ розкаже про свою наукову інфраструктуру.

Наукова інфраструктура Університету охоплює  22 науково-дослідних лабораторії, 5 з яких є міжгалузевими.  Діяльність лабораторій спрямована на реалізацію фундаментальних і прикладних наукових досліджень з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави; енергетики та енергоефективності.

Науово-дослідні лабораторії ДонНУЕТ оснащені сучасною технікою, де щодня студентська молодь Університету відпрацьовує свої професійні навички під керівництвом досвідчених викладачів. Науково-дослідні лабораторії є структурними підрозділами навчально-наукових інститутів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського та забезпечують органічне поєднання навчального, методичного та наукового процесу.

Основні завдання:

• створення нових знань, постановка та вирішення наукових та практичних проблем
  • підвищення якості підготовки фахівців
  • підтримка наукових досліджень молодих вчених і обдарованих студентів
  • надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання та органам влади