Університет Туган-Барановського та ТОВ «Expert Solution» зустрілися на практичному вебінарі

В рамках співпраці Університету Туган-Барановського та ТОВ «Expert Solution» 12 жовтня 2021 р. для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського та магістерського рівня вищої освіти відбувся практичний вебінар на тему «Практичне використання систем управління готелем: сучасні технології автоматизації».

Вебінар провів Гречко Ігор Олександрович – CEO ТОВ «Expert Solution».

Інстаграм @servio_software

Фейсбук @servio

Координатор вебінару – Ніколайчук Ольга Анатоліївна, завідувач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва.

ТОВ «Expert Solution» – провідна компанія на ринку систем автоматизації для HoReCa, що має більш ніж 10-ти річний досвід роботи по створенню та впровадженню програмного забезпечення для підприємств сфери гостинності. Понад 1000 постійних клієнтів в Україні та за кордоном – великі мережі готелів, готелі, ресторани, медичні та розважальні центри, ігрові зони і багато іншого, як не можна краще доводять якість роботи програмного забезпечення SERVIO.

Програмний продукт SERVIO в межах діючого договору співпраці використовуються у освітньому процесі підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Університету Туган-Барановського.

На вебінарі були висвітлені питання:

1. Інтеграція з ОТА-каналами та модулем бронювання;

2. Збільшення швидкості обслуговування гостя: сканер паспортів та інтеграція з ДІЯ;

3. Програмний РРО – сучасний тренд роботи з податковою;

4. Сервіси розсилок і бот.

Майбутні бакалаври та магістри мали можливість засвоїти цікаву інформацію щодо практичного використання програмного забезпечення SERVIO для автоматизації бізнес-процесів готельно-ресторанних закладів, а також поспілкуватися та задати питання.

Кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського щиро дякує ТОВ «Expert Solution» та Гречко Ігорю Олександровичу особисто за співпрацю і можливість набуття практичного досвіду для здобувачів вищої

освіти від фахівців провідної компанії з розробки та впровадження систем автоматизації для HoReCa!