Університет Туган-Барановського інформує: захист кваліфікаційних робіт

Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського вітає здобувачів вищої освіти 2 курсу освітнього ступеню «магістр» денної форми здобуття вищої освіти освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Захист відбувся 15.12.2021 р.

Публічний захист кваліфікаційних робіт супроводжувався використанням сучасних інформаційних технологій (презентаційних програм тощо). Виступи магістрантів були на найвищому професійному рівні. Кваліфікаційні роботи відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які магістри давали аргументовані, змістовні відповіді.

Також, слід відмітити, що публічний захист кваліфікаційної роботи здобувача ВО Медун А. здійснювався англійською мовою.

Атестаційна комісія дійшла висновку, що магістерські роботи виконані на високому науково-методичному рівні, що є результатом злагодженої роботи, наполегливості та відповідальності здобувачів та їх наукових керівників.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!