Університет Туган-Барановського інформує: захист кваліфікаційних робіт

Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського вітає здобувачів вищої освіти 2 курсу освітнього ступеню «магістр» денної форми здобуття вищої освіти освітньої програми «Облік і оподаткування» з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Захист відбувся 15.12.2021 р. Представлені на захист кваліфікаційні роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже магістранти вже працюють за спеціальністю. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід. Також, слід відмітити, що публічний захист кваліфікаційної роботи здобувача ВО Євдокімової Д. здійснювався англійською мовою.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!