Студенти Університету Туган-Барановського можуть виграти грант на навчання

Компанія iCases.ua розпочинає конкурс для українських студентів та студентів України з видачі гранту на навчання в розмірі 10 000 гривень. Наша мета: формування технічної культури серед учнів та студентів України.

Вимоги до работи учасника: Для участі в конкурсі вам потрібно написати аналітичну, яка не була опублікована раньше, статтю на українському або російському мовах, обсяг 2000 – 3000 слів на одну з тем:

• Якою буде Apple Car 2030?
  • iPhone через 10 років.
  • Які нові гаджети виходять у найближчі 10 років?
  • Яких гаджетів не хватає компанії сьогодні?
  • Чи буде Apple Silicone в iPhone?

Де повинні бути розміщені роботи учасників конкурсу:

Роботи учасників конкурсу можуть бути опубліковані організаторами у файлі Word або Google Docs або можуть бути розміщені на сайті вищого навчального закладу. У той час як вона повинна бути вказана, що вона підготовлена в рамках конкурсу «Отримав грант на начання від компаніх iCases.ua» з активним посиланням на умови проведення конкурсу.

У обговорені терміни учасник присилає лист із статтею на електронний адрес: grant.icases.ua@gmail.com. Тема письма: Грант на навчання, ПІБ. У листі обов’язково вкажіть: тему, ПІБ, вік, навчальний заклад, місто.

За бажанням переможця, ми даємо можливість замість отримання грошей замовити будь-який товар у магазині iCases на цю сумму.

Період проведення конкурсу

Прийом робіт проводиться з 1 липня 2021 року по 1 лютого 2022 року.

Оцінка робіт з 2 лютого по 16 лютого 2022 року.

Нагорождення проводиться 17 лютого 2022 року.