Практичний вебінар на тему «Правила поведінки інвестора на біржовому ринку» в Університеті Туган-Барановського

За ініціативи кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського 13 жовтня 2022 р. для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент» бакалаврського та магістерського рівня вищої освіти, 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» бакалаврського рівня вищої освіти відбувся практичний вебінар на тему «Правила поведінки інвестора на біржовому ринку».

Спікер – Євгеній Тригубченко, інвестиційний експерт київської філії ФРІДОМ ФІНАНС Україна, інвестор-практик на фондовому ринку України та США, фінансовий радник 200+ клієнтів, експерт у сфері інвестиційного бізнесу із більше, ніж 4-річним досвідом роботи.

Модератор вебінару – Ніколайчук Ольга Анатоліївна, завідувач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва.

На вебінарі були висвітлені питання:

1.основні помилки інвесторів-початківців;

2. міфи, які можуть ввести в оману;

3. корисні правила, які варто знати;

4. торговий план і щоденник трейдера.

Спікер з задоволенням ділився власним досвідом роботи на біржовому ринку, наводив приклади щодо інформацію щодо біржових котирувань відомих зарубіжних компаній, особливостей фундаментального та технічного аналізу тощо.

Майбутні бакалаври та магістри брали активну участь в обговоренні матеріалу та задавали питання.

Кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського щиро дякує Євгену Тригубченку за актуальну та корисну інформацію щодо особливостей роботи інвестора на біржовому ринку! Сподіваємося на продовження плідної співпраці!