Експерт Укрексімбанку провів практичне заняття для студентів Університету Туган-Барановського

У рамках децентралізації територіальні громади України отримують додаткові фінансові ресурси. Зростають обсяги бюджетів розвитку. У той же час розширилися і повноваження органів місцевого самоврядування, збільшилися їх обов’язки. Для їх виконання територіальним громадам потрібні додаткові можливості. Це стосується також реалізації певних проектів та програм у різних сферах. Доходів місцевих бюджетів для цього вистачає не завжди. Необхідні додаткові джерела отримання коштів, які можна було б спрямувати на розвиток громад.

Органи місцевого самоуправління намагаються активно спрацювати з потенційними інвесторами, фінансовими інститутами, банками для того, щоб отримати додаткові ресурси. Ефективним механізмом тут повинно стати співробітництво з банківськими установами.

В Україні є такі потужні банки, які готові кредитувати реалізацію великих проектів. Один з них – акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» (далі Укрексімбанк). 24.09.2021р. для магістрів ОП «Місцеві фінанси» Доценко Володимир Сергійович, керуючий відділенням у м. Кривому Розі філії АТ “Укрексімбанк” у м. Дніпрі провів практичне заняття на тему “Фінансові аспекти взаємодії банківських установ з органами місцевого самоврядування”, на якому на прикладі Укресімбанку висвітлив потужну роботу банківських установ по забезпеченню фінансової підтримки розвитку територіальних громад. Доценко В.С. наголосив, що Банк має значний досвід співпраці з органами місцевого самоврядування. Йому є що запропонувати муніципалітетам, щоб співробітництво було взаємовигідним. Програми можуть стосуватися малого та середнього бізнесу, інфраструктури, цифрових технологій, громадського транспорту, вибудовування взаємодії з міжнародними фінансовими інститутами.

Університет Туган-Барановського щиро дякує нашому стратегічному партнеру #Укрексімбанк в особі Доценко В.С. за розвиток професійних компетентностей наших здобувачів вищої освіти!