Зустріч студентів Університету Туган-Барановського з директором ТОВ «Красін Тур»

10 листопада 2021 студенти освітньої програми «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» зустрілися з директором туристичної агенції «Красін Тур» Андрієм Красіним.

Тур агентство пропонує сучасні підходи, які здатні відкрити різноманітний, унікальний і неповторний дух, культуру, а головне можливість насолодитися яскравим відпочинком в різних країнах. Всі послуги в «Красін Тур», відрізняються високою якістю в поєднанні з кращим сервісом в нашому місті.

Директор зазначив, що знання іноземних мов відкриває багато можливостей для особистісного і професійного розвитку, зокрема для отримання престижної роботи і кар’єрного росту.

Бакалавр-філолог може отримати роботу в агенції екскурсоводом, провідником туристської групи, який вільно володіє мовою країни відвідувачів. Це також передбачає не тільки лінгвістичну освіту, бездоганне володіння іноземною мовою, але й профільну підготовку й глибокі знання в галузі історії, мистецтва, культури, знання відповідної лексики, що дозволяє провести екскурсію на високому рівні і зробити її незабутньою.

Андрій Красін запросив студентів пройти практику в його агенції і продемонструвати свої знання та навички в практичних ситуаціях.