Зустріч студентів ДонНУЕТ з представником туристичної компанії NAMASTE

Зустріч з директором відділу внутрішнього туризму туристичної компанії NAMASTE (м. Кривий Ріг) Козловим Глібом Юрійовичем була справжнім відкриттям для студентів спеціальності «Туризм». Розповідь про власну мотивацію щодо зміни професійної діяльності на користь роботі в туристичній індустрії, бачення розвитку туризму у рідному місті вразили студентів.

Важливою складовою бесіди стала чітка громадянська позиція екскурсовода щодо власного вкладу в розбудову індустрії промислового туризму у місті Кривому Розі, рівень професійної майстерності екскурсовода, навички роботи з різними категоріями споживачів туристичних послуг, включаючи іноземних гостів міста.

Студенти зрозуміли як важливо накопичувати власні знання, спостереження, розвивати свою ерудицію та культуру мовлення в процесі підготовки до майбутньої професійної діяльності. Гарний контакт зі студентською аудиторією і бажання в майбутньому співпрацювати разом із студентами ДонНУЕТ є позитивною оцінкою нашої спільної діяльності.

0 replies