Студентка ДонНУЕТ стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Фінансова безпека”

10-11 квітня 2019 року у Черкаському інституті ДВНЗ “Університет банківської справи” було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Фінансова безпека”.

Колектив кафедри фінансів та банківської справи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського висловлює слова подяки та щиро вітає студентку групи ФІН-15 Шокер Римму Ігорівну за блискучий захист наукової роботи та отримання Диплому ІІ ступеня!

Найщиріші вітання висловлюємо науковому керівнику завідувачу кафедри фінансів та банківської справи, д.е.н., доценту Наталі Олександрівні Слободянюк за високий рівень підготовки переможця, професіоналізм та науковий підхід.

Пишаємося здобутками наших студентів та бажаємо їм подальших наукових звершень!

0 replies