Квітуча весна додала барв у життя Університету

16 квітня 2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся естрадний концерт «Квітуча весна» за участю студентів та викладачів ДонНУЕТ і КВНЗ «Криворізький музичний коледж» Дніпропетровської обласної ради. Цей захід був проведений вдруге, тому його вже можна назвати традиційним. Особливістю цьогорічного концерту став його формат, який передбачав виконання вокальних композицій під живий акомпанемент.

Яскравими ведучими концерту стали студенти Ярослав Назаренко і Ганна Коновал.

Відкрила концерт авторською піснею Тетяна Попозогло. Далі прозвучали дві пісні авторства Кузьми Скрябіна: Мовчати – у виконанні Альони Яковин та Ю.М. Коренця, а також Мам, яку представили Юрій Миколайович Коренець з сином Матвеєм.

Олександра Карпенко присвятила пісню групи Бумбокс «Вахтерам» новим відтінкам почуттів, натхненню, пробудженню кохання. Наступна пісня, яка прозвучала у виконанні дуету Платон Волошин – гітара, Антон Бадіца – вокал, була культова композиція з фильму Люка Бессона «Леон» – Shape of my heart.

І знову на сцену повернулася Тетяна Попозогло з піснею «At last». Леся Ярославівна Протасенко фахово продовжила концерт вічною піснею Едіт Піаф «Padam».

Серед музичних матеріалів, якими з нами поділился гості ДонНУЕТ – студенти та викладачі Криворізького обласного музичного коледжу, були авторські композиції, соло на баяні, фолк, сальса, українські народні танці та відомі естрадні зарубіжні композиції.

0 replies