Вступ 2022: Освітня програма «Маркетинг» в Університеті Туган-Барановського

ВСТУП 2022

Освітня програма «Маркетинг» в Університеті Туган-Барановського, місто Кривий Ріг!

Бакалавр (3 роки 10 місяців)

За допомогою програми «Маркетинг» ви можете набути професійних знань, умінь та навичок, які дозволять вам бути одним із фахівців, яких гостро потребує ринок праці України.

• Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.
  • Саме маркетингова освіта найповніше відповідає вимогам кар’єрного зростання: чим вища управлінська посада, тим більшого значення набувають маркетингові знання.
  • Ви будете проходите практику з професійної діяльності на підприємстві.
  • Ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів- партнерів Університету Туган-Барановського.

Спеціальність «Маркетинг» допоможе аналізувати та синтезувати, креативити, мати змогу адаптуватися до будь-якої ситуації, оцінити її та висунути власні пропозиції.

Вступ для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО в 2022 році здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України

або за сертифікатами ЗНО 2019-2021 рр. з набором конкурсних предметів відповідно до

Конкурсні предмети для вступу за правилами прийому 2021р. :

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Іноземна мова або географія

Більше на нашому сайті: donnuet.edu.ua

+38 (068) 222 – 60 – 54

+38 (099) 001 – 20 – 84