Вітаємо магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» із успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського вітає магістрів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» із успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Захист робіт відбувся 10 грудня 2022 року із використанням можливостей платформи MS Teams. Здобувачі вищої освіти продемонстрували глибокі знання за тематикою кваліфікаційних робіт, захист проходив у форматі живої наукової дискусії за результатами проведених досліджень. Кафедра пишається своїми випускниками та бажає їм подальших професійних здобутків і кар’єрного зростання. Ми завжди чекаємо вас у стінах alma mater!!!