Університет Туган-Барановського запрошує долучитися до написання монографії

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) запрошує науковців, фахівців та практиків взяти участь у написанні колективної монографії на тему: «Проблеми та перспективи управління інноваційним маркетингом: теорія, методологія, практика» (в межах виконання держбюджетної теми «Механізми управління інноваційним маркетингом в умовах нестабільності зовнішнього середовища», номер державної реєстрації НДР: 0120U101462, 2020-2022 рр.)

Контрольні дати

• Термін надання авторами матеріалів – до 07.04.2022 р.
  • Оплата участі в монографії – до 17.04.2022 р.
  • Розсилка авторам електронного формату монографії – до 05.05.2022 р.

Реєстрація та матеріали надсилаються через форму http://surl.li/ahifj

Контактні дані: Головна редакторка монографії: Барабанова Валентина Віталіївна, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, к.е.н., доцент

• е-mail: val.vitalivna@gmail.com, barabanova@donnuet.edu.ua; kaf.mmpa@gmail.com
  • тел. +38 (097) 652 4389

Детальна інформація в інформаційному листі – Інформ лист_колект моногр_ДонНУЕТ_2022

Сподіваємося на плідну співпрацю!