Університет Туган-Барановського інформує: День протидії корупції

Університет Туган-Барановського інформує: 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією (International Anti-Corruption Day).

Корупція – це складне соціальне, політичне і економічне явище. Подолати корупцію можливо тільки завдяки консолідації всього суспільства та налагодження системи протидії. Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Держпраці забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог цього Закону.

В Університеті Туган-Барановського діє принцип «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції. Діє рада з питань запобігання та виявлення корупційних правопорушень – колегіальний орган, що здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Положення про Раду з питань запобігання та виявлення корупційних правопорушень в Університеті Туган-Барановського.