Вітаємо викладача Університету Туган-Барановського з отримання наукового ступеня!

Вітаємо Воробйову Лоліту Валеріївну, асистента кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, з отримання наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки»

Прийміть найщиріші вітання та вдячность за Ваш внесок у розвиток науки!

Треба відзначити, що бути вченим – це означає бути терплячою, вдумливою людиною, що володіє неймовірним запасом знань, ерудиції, терпіння, вмінням аналізувати та зіставляти. Бути вченим – це не належати собі, адже наука вимагає колосальних витрат часу та сил!

Нехай Ваші наукові дослідження принесуть велику користь суспільству, а Вам подарують величезне моральне задоволення, благополуччя, радість та повагу!