Університет Туган-Барановського інформує: День Гідності і Свободи

Університет Туган-Барановського інформує: 21 листопада відзначається День Гідності і Свободи.

Цей день зафіксував події двох революцій в Україні в 21 столітті: Помаранчевої революції (2004 рік) та Революції Гідності (2013 рік).

У 2022 році Україна обороняє свої кордони, які прагне опанувати росія. Війна, яку вона розпочала, показала міць, незламність і єдність українців! Все заради справедливості і перемоги! У День Гідності і Свободи, українців та весь світ закликають пов’язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях. Таку акцію запропонував рух громадянського спротиву “Жовта стрічка”, який виник навесні 2022 року в Херсоні майже одразу після того, як його захопили російські війська, і швидко поширився на інші тимчасово окуповані території.

Тримаємось! Переможемо!