У бібліотеці Туган-Барановського представлений стенд, присвячений Дню Гідності і Свободи

В Україні 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року відзначається День Гідності та Свободи на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Громадянський протест під час Революції Гідності тривав 94 дні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року.

Епіцентром подій стали столичний майдан Незалежності та прилеглі вулиці – Хрещатик, Михайла Грушевського, Інститутська. На відміну від подій Помаранчевої революції, під час Революції Гідності постраждало багато людей: 106 були вбиті і понад 2 тис. поранені.

Цього дня в Університеті Туган-Барановського був представлений інформаційний стенд, присвячений цим подіям, після якого пройшла інформаційна бесіда.