Освітня програма “Обладнання переробних і харчових виробництв” очима студентів Університету Туган-Барановського

Освітня програма “Обладнання переробних і харчових виробництв”, спеціальність «Галузеве машинобудування».

За допомогою програми «Галузеве машинобудування» ви можете набути професійних знань, умінь та навичок, які дозволять вам бути одним із фахівців, яких гостро потребує ринок праці України.

Програма має практичну спрямованість та передбачає поглиблене вивчення обладнання харчової промисловості, сучасних технологій та засобів автоматизованого проектування.

Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.

Ви будете проходите практику з професійної діяльності на підприємстві.

Ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів- партнерів Університету Туган-Барановського.

Спеціальність «Галузеве машинобудування» допоможе удосконалювати технологічні процеси та обладнання харчової промисловості, розвивати творчі й лідерські здібності, критичне мислення, проектне та конструкторське бачення, особистісно-професійні якості.

Підписуйтесь на YouTube-канал Університету Туган-Барановського – https://www.youtube.com/@user-jt3sz1ty8o