Вступ 2022: Освітня програма «Галузеве машинобудування» в Університеті Туган-Барановського

ВСТУП 2022

Освітня програма «Галузеве машинобудування» в Університеті Туган-Барановського, місто Кривий Ріг!

Бакалавр (3 роки10 місяців)

За допомогою програми «Галузеве машинобудування» ви можете набути професійних знань, умінь та навичок, які дозволять вам бути одним із фахівців, яких гостро потребує ринок праці України.

Програма має практичну спрямованість та передбачає поглиблене вивчення обладнання харчової промисловості, сучасних технологій та засобів автоматизованого проектування.

Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.

Ви будете проходите практику з професійної діяльності на підприємстві.

Ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів- партнерів Університету Туган-Барановського.

Спеціальність «Галузеве машинобудування» допоможе удосконалювати технологічні процеси та обладнання харчової промисловості, розвивати творчі й лідерські здібності, критичне мислення, проектне та конструкторське бачення, особистісно-професійні якості.

Вступ для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО в 2022 році здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України

або за сертифікатами ЗНО 2019-2021 рр. з набором конкурсних предметів відповідно до

предметів для вступу за правилами прийому 2021р. :

1. Українська мова/українська мова і література
  2. Математика