Конференція «Академічна доброчесність: практичний вимір» за участі представників ДонНУЕТ

11-12 квітня 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася конференція «Академічна доброчесність: практичний вимір», до роботи якої долучилися й представники науково-педагогічного складу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Організаторами конференції виступили Американські Ради з міжнародної освіти, Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Проект формування академічної доброчесності в школі – SAISS, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Компанія Unicheck. Конференція відбувалася за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні.

Конференція мала на меті узагальнити успішні практики української освітньої спільноти у питаннях академічної доброчесності та якості освіти та проаналізувати, які стратегічні та практичні зміни варто здійснити для побудови якісно нової системи освіти України. Панельні дискусії та робота в окремих секціях дозволили предметно та детально обговорити напрацьовані матеріали та їх імплементацію у сферах середньої та вищої освіти, а також поспілкуватися з українськими та іноземними колегами для продуктивного обміну досвідом.

З вітальним словом до присутніх звернувся Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Андрій Мелешевич. Також слово мали Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт, заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Майкл Хакет, старша керуюча закордонними представництвами та програмами Американських Рад з міжнародної освіти Енн Доморад (США) та Сергій Ткаченко (CEO Антиплагіатної компанії Unicheck).

Модератори й організатори конференції повідомили, що всі матеріали, які стосуються інтелектуальної, нормативної роботи в напрямі академічної доброчесності, розміщені на сайті saiup.com.ua у вільному доступі, що має сприяти реформуванню системи освіти, набуттю нею таких форм, що відповідають викликам сьогодення.

https://youtu.be/vfY51m4wp10

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

332 разів прочитано