Студентка ДонНУЕТ стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

Вітаємо Чеботар Анну Віталіївну студентку спеціальності «Міжнародна економіка» з нагородженням дипломом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара є базовим вищим навчальним закладом за зазначеним напрямом. Підсумкова науково-практична конференції відбулася 12 квітня 2019 р., в ході якої обґрунтували авторську позицію та представили свої наукові доповіді 14 студентів, які були відібрані конкурсною комісією на підставі рецензування 54 студентських наукових робіт з усіх регіонів України. Чеботар Анна представила наукову роботу на тему «Оцінка розвитку зовнішньої торгівлі України з Польщею в умовах євроінтеграції».

Вітаємо Анну та її наукового керівника к.е.н., доцента кафедри туризму та країнознавства Ніколайчук Ольгу Анатоліївну зі значним досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!

0 replies