Університети – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності

Представники ДонНУЕТ, члени комісії з енергетичної ефективності, 11 квітня 2019 року взяли участь в урочистому заході з нагоди початку програми підготовки енергоаудиторів.

Організатором даного заходу є проект GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ в Україні», а партнерами заходу виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Фонд енергоефективності.

На заході виступили Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України,· Юлія Головатюк-Унгуряну, в.о.директора Фонду енергоефективності, Роберт Кюнне, керівник проекту GIZ.

Представники Університету зробили символічний підпис, що дає старт співпраці ДонНУЕТ та Фонду енергоефективності.

0 replies