Кар’єрні перспективи освітньої програми «Облік і оподаткування» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Облік і оподаткування» надає перспективи кар’єрного росту у майбутньому. Можливі варіанти кар’єрного шляху:

 • Асистент бухгалтера-експерта
 • Аудитор
 • Бухгалтер
 • Бухгалтер-експерт
 • Бухгалтер-ревізор
 • Фахівець з фінансово-економічної безпеки
 • Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності
 • Економіст з податків і зборів
 • Інспектор податкової служби
 • Інспектор-ревізор
 • Ревізор

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

«Я навчався в ДонНУЕТ на спеціальності «Облік і оподаткування»  (враховуючи магістратуру). Безперечно, що, як й будь-який абітурієнт, я хвилювався чи правильно обрав спеціальність. Проте, дружня атмосфера, міцна взаємодопомога й моїй групі та – це головне – найкращі викладачі дозволили значно підвищити мої особисті та професійні навички, незважаючи на усі життєві обставини. Отримані мною знання нині відчутно допомагають мені у роботі. Ці знання настільки унікальні та універсальні, що їх можна застосовувати у будь-якій сфері», – Кєтінг Олександр-Фарах Зарзар, випускник Університету 2018, спеціальності «Облік і оподаткування».

«Один з найкращих етапів життя людини – це навчання в університеті. Це той етап, коли починаєш робити перші кроки, як висококваліфікований спеціаліст. Навчання на спеціальності «Облік і оподаткування»  формує, перш за все, кваліфікованих універсальних економістів, які зможуть успішно претендувати на всі без виключення посади, де є вимога мати вищу економічну освіту. На сьогодні дана професія відноситься до найбільш затребуваних на ринку праці, фахівці з обліку і оподаткування можуть працювати як на підприємствах будь-якої організаційно-правової форми, так і в банках, державних організаціях і установах», – Золотар Ольга, старший кредитний експерт АТ «Перший Український Міжнародний Банк», випуск-2018.

«Вибір професії – завдання не з легких, котре постає перед кожним. Від його рішення залежить майбутнє життя, а тому ставитись до вибору потрібно вкрай зважено та серйозно. Саме спеціальність «Облік і оподаткування» була, є і завжди буде затребуваною у роботодавців. Випускники кафедри фінансів, обліку та оподаткування успішно реалізують отриманні знання у практичній діяльності», – Світлана Хоруженко, головний бухгалтер ТОВ «Криворізька будівельна компанія».

Якщо у вас залишились питання – пишіть на пошту priyom@donnuet.edu.ua. Завітайте також до вкладки ВСТУПНИКУ, аби бути в курсі новин вступної кампанії 2021 року!

Університеті Туган-Барановського знає: освітня програма «Облік і оподаткування»

Університет Туган-Барановського розкаже про всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Облік і оподаткування».

7 причин вивчати облік і оподаткування в Університеті Туган-Барановського:

 • Самостійний вибір не менше 25% професійних навчальних дисциплін
 • Інноваційні методи навчання за європейськими стандартами
 • Вивчення мови сучасного бізнесу
 • Широкий спектр економічних практик
 • Набуття навичок практичної роботи
 • Підготовка для вступу до магістратури
 • Реальні перспективи гідної роботи

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська

Форма навчання: Денна/Заочна

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

Освітня програма «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує якісну освіту з реальними перспективами працевлаштування. Програма  передбачає підготовку фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та прикладні економічні проблеми у різних сферах діяльності підприємств усіх форм власності. Випускники отримують фундаментальну теоретичну підготовку і значний практичний досвід.

«Навчальний процес за освітньою програмою забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який працює за європейськими стандартами та новітніми методиками в аудиторіях, що оснащені комп’ютерним і мультимедійним обладнанням. До навчального процесу залучаються фахівці-практики, які мають успішний досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, контролю, аудиту і  оподаткування», – завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування, гарант освітньої програми Марина Шендригоренко.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На 1-му курсі навчання ви отримаєте загальноосвітню підготовку і розвините свою комунікабельності та вміння працювати в команді. Ми допоможемо вам підсилити  лідерські якості та  поглибити новаторське мислення.

На 2-му та 3-му курсах ви поринете у світ бухгалтерського обліку, навчитесь розмовляти мовою бізнесу. Вивчення професійних дисциплін  сформує чітке уявлення про баланс, рахунки, подвійний запис та кореспонденцію рахунків.

На 4 курсі ви дізнаєтесь про особливості аналітики та контролю,  порините в нові наукові концепції облікових систем. Ви матимете змогу взяти участь у  сертифікатних та тренінгових програмах Унівеситету, пройти практику на українському або міжнародному підприємстві.

Завітайте також на сайт кафедри! 

у школі

Університет Туган-Барановського завітав до школи у селі Вільне

З метою інформування про особливості та переваги навчання в Університеті Туган-Барановського, викладачі Університету завітали до Червоношахтарської загальноосвітньої школи у с. Вільне.

Горіна Ганна Олександрівна, завідувачка кафедри туризму та українознавства, д.е.н, доцент, Бочарова Юлія Геннадіївна, завідувачка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, д.е.н., доцент, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інесса Вадимівна та асистент кафедри загальноінжннерних дисциплін та обладнання Перекрест Володимир Вікторович ознайомили із навчальним простором Університету, навчальними аудиторіями, хімічною, технічною та технологічною лабораторіями та іншими складовими навчального процесу.

 

Шаповалова І.В. зосередила увагу на висвітленні особливостей навчання в ДонНУЕТ, міжнародній діяльності, реалізації унікальної програми Sandwich Еducation, переліку та характеристиці освітніх програм та спеціальностей.  

Презентацію спеціальності “Туризм” проведена Горіною Г.О. та презентації спеціальностей “Економіка” та “Міжнародні економічні відносини” проведена Бочаровою Ю.Г., про спеціальності “Енергетичне машинобудування” та “Галузеве машинобудування” розповів Перекрест В.В.

Під час заходу учні отримали вичерпну інформацію щодо особливостей поточної вступної кампанії та переваг навчання в ДонНУЕТ і були запрошені на екскурсію до Університету Туган-Барановського.

Кар’єрні перспективи освітньої програми «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» відкриває широкий спектр привабливих перспектив карʼєрного розвитку. Ви можете стати ким завгодно: від фахівця з філології до прес-секретаря ООН! Ось декілька варіантів, відкрий свої двері!

 • Філолог
 • Філолог-дослідник
 • Перекладач
 • Редактор-перекладач
 • Референт
 • Інокореспондент
 • Офіс-адміністратор
 • Прес-секретар
 • Перекладач технічної літератури
 • Науковий співробітник (філологія, лінгвістика та переклади)
 • Науковий співробітник-консультант
 • Журналіст мультимедійних видань ЗМІ
 • Завідувач бюро (кінопересувок, подорожей, екскурсій)
 • Секретар дипломатичного агентства
 • Екскурсовод
 • Фахівець із гостинності (готелі, туристичні комплекси та ін.)

А також робота у різноманітних фондах, спілках, фундаціях гуманітарного спрямування та педагогічного сектору, музеях, мистецьких і культурних центрах тощо.

«Не таємниця, що студентів, які ретельно та глибоко вивчають будь-яку іноземну мову, часто запитують: «Чи складно це? Скільки часу це займає?» Не заперечуватиму, це дійсно складно і довго, однак легко подолати будь-які труднощі за допомогою професіоналів. У ДонНУЕТ працюють дійсно талановиті викладачі, за що їм дякую. Вони змогли перетворити вивчення усіх тонкощів мови на захопливий процес, сповнений цікавих практик, квестів, вправ та інформації», – Яна Миснік, студентка ІІ курсу спеціальності «Філологія».

«Коли я ще геть зелена і розгублена, обирала спеціальність для себе після школи, я й гадки не мала, що роблю найвигідніший крок в своєму житті. Я людина мистецтва, і очевидно для всіх мала б обрати театр, але! Англійська мова була менш романтичним, та не менш привабливим варіантом для мене. Так, я не була кращою студенткою на курсі, але використовувала кожну можливість, яка траплялася в моєму житті, на максимум!

Я отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Філологія, переклад», а разом із ним неймовірні знання, базові, але такі необхідні! Після чого, я рушила на пошуки практики своїх знань. І якби хтось колись сказав мені, що я буду ходити по вулицям Лондона, як по вулицям рідного міста, я би подумала, що людина просто знущається з мене. Де я? А де London the capital of Great Britain?

Ой, почекайте! А ось де ми, разом! Просто магія!

Я знайшла роботу в Великій Британії, у якості гіда-організатора. Проводила екскурсії для дітей та дорослих, в таких містах як Лондон, Оксфорд та Віндзор, і втілила в життя мрію свого дитинства – відвідала музей Гаррі Поттера!

Не обов’язково бути ідеальним для чудових можливостей, бо будемо чесні, цей світ геть не ідеальний. Просто є необхідні інструменти для досягнення тих чудес, і вони доступні майже кожному. Якщо така проста дівчина із Кривого Рогу змогла, то зможете і Ви! Тільки зробіть бодай крок і вхопіться за свій щасливий квиток, обирайте іноземні мови! В наш час знати багато мов – це як мати змогу дихати», – Марина Дуваліна, випускниця Університету, спеціальності «Філологія, переклад».

«Європейський напрям у розвитку України, нашого міста зокрема, вимагає дедалі частіше звертатися до фахівців у галузі перекладу для успішної співпраці з міжнародними компаніями. Професійний перекладач є гарантією успіху будь-якого міжнародного заходу.

Співпраця із фахівцями Університету дозволила розробити максимально ефективну програму навчання перекладачів, де студент має можливість набути навички з різних видів перекладу: технічного, художнього, послідовного чи синхронного.

Випробувати свої знання і здобути досвід у будь-якому виді перекладу студенти зможуть разом із нашим центром перекладів та навчання ТОВ «Світ мов», – Валерій Рєзік, директор центру перекладів та навчання ТОВ «Світ мов».

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. Із детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

Університет Туган-Барановського знає: освітня програма «Мова та література (англійська, німецька). Переклад»

Університет Туган-Барановського розкаже про всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Мова та література (англійська, німецька). Переклад».

7 причин вивчати Мову, Літературу та Переклад в Університеті Туган-Барановського:

 • Доступність освіти та прозора система навчання
 • Професійне знання трьох іноземних мов
 • Навчання у малих групах
 • Вдалий плацдарм для початку блискучої наукової кар’єри
 • Знання ділового етикету та міжкультурної комунікації
 • Стажування та практика у провідних компаніях України з носіями мови
 • Можливість добре заробляти зі студентських років, а з часом і міжнародних компаніях

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська, англійська, німецька

Форма навчання: Денна/Заочна

Освітня програма «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує якісну філологічну освіту з широкими перспективами працевлаштування. Програма має практичну спрямованість та передбачає вивчення трьох іноземних мов, поглиблену підготовку з перекладознавства, проходження практики та професійного стажування на українських підприємствах і за кордоном.

«Знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Франк Сміт запевняв: “Знання однієї мови дозволяє ввійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі”.  Ми пропонуємо вам вивчення п’яти світових мов – англійської, німецької, іспанської, української та латини, – які відкриють інші виміри», – завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, гарант освітньої програми Світлана Остапенко.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

За допомогою програми «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» ви можете розвивати свої сильні сторони, розширювати можливості та весь свій потенціал.

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальноосвітню підготовку і отримаєте нові базові знання з іноземних мов, мовознавства та літературознавства.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного характеру та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних факультативах, сертифікатних та тренінгових програмах, зможете пройти практику у перекладацькому бюро, редакції журналу. Працюючи над проєктами та вирішуючи кейси, ви готуєтесь до професійного світу.

На 4-му курсі ви можете розвивати свої міжкультурні навички та практикувати іноземні мови протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії УніверситетуТуган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

ДонНУЕТ знає

Університет Туган-Барановського знає: потреба в інноваційній освіті

🎓Департамент освіти і науки Виконкому Криворізької міської ради проводить опитування серед молоді⤵️.⤵️⤵️
Департамент хоче вивчити запит молоді на додаткове навчання та створення👉 навчальних планів, програм функціонування ІТ-школи та 👉 Школи підприємництва у Центрі креативної економіки, який буде створено у місті Кривому Розі.
✅Запрошуємо до участі!Google-форму анкети розміщено за посиланням https://forms.gle/e6s35eip9sCsHT1c8

Вчена Рада. Підсумки

Підсумки засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

25 лютого 2020 р., відбулося засідання № 9 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

На засіданні були присутні 19 осіб із 25 загального складу Вченої ради:

Чернега О.Б., в.о. ректора Університету, д.е.н., професор; Никифоров Р.П. – голова Вченої ради, перший проректор, к.т.н., доцент; Богатирьова Г.А. – учений секретар, доцент кафедри туризму та країнознавства, к.пед.н., доцент; Барабанова В.В. – директор ННІРБТ, к.е.н., доцент; Іванова Н.С. – завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, д.е.н., професор; Кожухова Т.В. – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку, д.е.н., доцент; Літус О.Є. – керівник відділу інноваційних освітніх технологій; Нєізвестна О.В. – директор ННІЕУА, к.е.н., доцент; Ніколайчук О.А. – завідувач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, к.е.н., доцент; Шендригоренко М.Т., завідувач кафедри обліку та аудиту, к.е.н., доцент; Яковенко Ю.В. – аспірант; Брянцова Ю.А. – в.о. головного бухгалтера; Омельченко О.В. – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, к.т.н.; Снігур К.В. – керівник відділу зв’язків з громадськістю та профорієнтації.

В онлайн-режимі прийняли участь у засіданні: Бочарова Ю.Г. – завідувач кафедри економіки та міжнародних відносин, д.е.н., доцент; Горіна Г.О. – завідувач кафедри туризму та країнознавства, д.е.н., професор; Хаврова К.С. – в.о. директора ННІБГ, д.е.н., доцент; Лохман Н.В. – завідувач кафедри економіки та бізнесу, д.е.н., доцент; Романуха О.М. – голова первинної профспілкової організації ДонНУЕТ, к.іст.н., доцент; Остапенко С.А. – завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, к.пед.н., доцент.

На засіданні Вченої ради були розглянуті питання порядку денного й ухвалені рішення:

1. Затверджені програми вступних іспитів, співбесід, фахових вступних випробувань та білетів для вступу на навчання до ДонНУЕТ у 2021 році.

2. Про результати зимової сесії здобувачів ВО заочної форми навчання в осінньому семестрі 2020-2021 н.р.

3. Визнано задовільним стан організаційної та координаційної діяльності щодо працевлаштування студентів і випускників ДонНУЕТ; прийнято рішення щодо формування бази підприємств-роботодавців та проведення для здобувачів випускових курсів семінару щодо стратегії пошуку роботи за участі фахівця Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

4. Ухвалене рішення про затвердження проміжного звіту щодо реалізації проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом.

5. Рекомендовано до друку колективну монографію кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін «STUDENTS VALIDATIVE COMPETENCES FORMATION WHILE HUMANITARIAN DISCIPLINES STUDYING».

6. Затверджено звіт про виконання рішень Вченої ради за лютий 2020-2021 н.р.

7. Розглянуто інші питання.

ДонНУЕТ знає

Кар’єрні перспективи освітньої програми «Туризм» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Туризм» відкриває широкий спектр привабливих перспектив карʼєрного розвитку.Ви можете стати ким завгодно: від фахівця туристичної галузі до продавця мрій та вражень! Ось декілька варіантів, обери свій шлях!

 • Екскурсознавець
 • Туризмознавець
 • Фахівець із гостинності в місцях розміщення
 • Фахівець із готельної справи
 • Фахівець із санаторно-курортної справи
 • Екскурсовод
 • Інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму)
 • Організатор подорожей (екскурсій)
 • Менеджер з туризму
 • Організатор туристичної і готельної діяльності
 • Фахівець із готельного обслуговування
 • Фахівець із розвитку сільського туризму
 • Фахівець із туристичного обслуговування
 • Фахівець з організації дозвілля
 • Фахівець з туристичної безпеки
 • Агент з організації туризму
 • Робітник з надання послуг у сфері сільського туризму

«Мої студентські роки були фантастичними. Вже з перших тижнів навчання я зрозуміла, що обрала правильний шлях. Під час навчального процесу, в межах вивчення дисциплін, і в якості позааудиорних заходів ми відвідували безліч екскурсій, провідних підприємств туристичної галузі Кривого Рогу та України, спеціалізовані виставки, ярмарки та фестивалі, брали участь у майстер-класах та тренінгах… », – Клименко Ганна, випускниця 2019 спеціальності «Туризм».

 

«Розвиток туризму в Україні та світі з кожним роком набуває обертів. Збільшується чисельність об’єктів туристичного призначення, розширюється коло туристичних маршрутів і, як наслідок, щороку зростає кількість туристичних відвідувань. Відповідно, необхідно підвищувати рівень конкурентоспроможності туристичної індустрії, а це необхідно починати з підготовки кваліфікованих кадрів у сфері туризму.

Фахівці кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського забезпечують високий рівень підготовки спеціалістів, здатних ефективно та креативно виконувати свою роботу»,Красін Андрій, директор ТОВ «Красін Тур».

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. Із детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: освітня програма «Туризм»

Університет Туган-Барановського розкаже всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Туризм».

7 причин вивчати Туризм в Університеті Туган-Барановського

 • Самостійний вибір не менше 25% професійних навчальних дисциплін
 • Вивчення двох іноземних мов
 • Широкий спектр закордонних стажувань та практик.
 • Стажування на університетській туристичній базі відпочинку «Лісова», м. Святогірськ
 • Екскурсії та подорожі Україною з досвідченими викладачами
 • Підготовка до вступу в магістратуру
 • Гарні перспективи роботи

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: УКРАЇНСЬКА

Форма навчання: Денна/Заочна

«До викладання на програмі залучений висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який використовує сучасні освітні технології та забезпечує підготовку фахівців, затребуваних на ринку праці України та Європи.

Ви матимете оптимальні умови для гарного старту в професії, про яку мріяли», –завідувач кафедри туризму та країнознавства, гарант освітньої програми Ганна Горіна

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальноосвітню підготовку і навчитеся дивитись на туризм з різних точок зору.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного характеру та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних факультативах, сертифікатних та тренінгових програмах, зможете пройти практику на українському або міжнародному туристичному підприємстві. Працюючи над проєктами та вирішуючи кейси, ви готуєтесь до професійного світу.

На 4-му курсі ви можете розвивати свої міжкультурні навички протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії УніверситетуТуган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

ДонНУЕТ в обличчях

Університет Туган-Барановського анонсує інтерв’ю «ДонНУЕТ в обличчях»

Соціальний проєкт «ДонНУЕТ в обличчях» створений спеціально для спілкування з персонами, чиє життя пов’язане з Університетом Туган-Барановського. Героєм сьогоднішнього випуску став Кєтінг Олександр-Фарах Зарзар, випускник Університету 2018. Читайте новий матеріал у нашому блозі за ПОСИЛАННЯМ.