ДонНУЕТв обличчях

ДонНУЕТ в обличчях: нові історії про успіх

ДонНУЕТ в обличчях – це проєкт не лише про персони. Ми говоримо про актуальні теми, про кар’єру і досягнення, про шлях до своєї мрії.

Університет Туган-Барановського анонсує нові інтерв’ю! Їх героями стануть викладачі Університету, які здобували освіту в ДонНУЕТ та продовжують свою професійну діяльність у царині науки.

 • Никифоров Родіон Петрович – Перший проректор Університету Тукан-Барановського. Він раніше за всіх приходить на роботу і йде останнім. Навряд чи вам вдасться поставити йому таке запитання, на яке у нього не буде відповіді.⠀

 • Бочарова Юлія Геннадіївна – випускниця Університету Туган-Барановського, завідувачка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, має науковий ступінь доктора економічних наук.

 • Горіна Ганна Олександрівна також навчалася в ДонНУЕТ. Зараз Ганна Олександрівна – завідувачка кафедри туризму та країнознавства, доцентка кафедри міжнародної економіки та туризму, має науковий ступінь доктора економічних наук.

Перший матеріал чекайте вже 14 грудня 2020. Ми поговоримо з Никифоровим Родіоном Петровичем. Буде цікаво!

ДонНУЕТ знає

Облаштування лабораторії в Університеті Туган-Барановського (ВІДЕО)

Облаштування нової лабораторії кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Університету Туган-Барановського. Розпочався І етап облаштування лабораторії для освітньої програми «Холодильні машини і установки».

Кафедра загальноінженерних дисциплін та обладнання забезпечує викладання дисциплін фізико-математичного напрямку, інформаційних технологій для всіх спеціальностей Університету.

Кафедра є випусковою та забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації фахівців усіх ступенів вищої освіти (ступінь «Бакалавр», «Магістр») за спеціальностями:

 • 133 «Галузеве машинобудування»
 • 142 «Енергетичне машинобудування»

Далі буде!

ДонНУЕТ знає

Університет Туган-Барановського готується до сесії

Підготовка до екзаменаційної сесії в умовах пандемії.

Студенти спеціальності 242 «Туризм» (група ТУР-17) вивчають дисципліну «Курортна справа», що супроводжується захистом мультимедійних презентацій наприкінці року. Студентська молодь створила та захистила власні проекти. Захист презентацій та виступ яскраво продемонстрували якісний рівень оволодіння студентами теоретичними та практичними знаннями з основ курортної справи.

Анонс

Університет Туган-Барановського знає: Демократія та побудова миру

Шановні студенти! Запрошуємо вас долучитися до серії онлайн тренінгів «Демократія та побудова миру. Можливості для України», які відбудуться 14-16 грудня. Захід організовує Європейська експертна організація за підтримки Посольства США в Україні.   

Мета тренінгів – дати учасникам прикладні знання та навички з подолання конфліктів та розбудови демократії. Тренінги присвячені практичним методам вирішення конфліктів і основам медіації та переговорів. Учасники навчаться виявляти і протидіяти фейкам.  

Особлива увага приділена створенню ініціатив та реалізації проєктів,  пов’язаних з попередженням та запобіганням конфліктів. Тренери воркшопу – учасники професійних американських програм обмінів, які поділяться своїм досвідом, набутим під час стажування в США. 

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України.  Особливо заохочується подання заявок тими, хто приїхав з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.  

Для участі у тренінгах заповніть, будь-ласка, форму https://forms.gle/mcV9w79UVuviH9DS7  

Дедлайн подачі заявок 10 грудня 2020 року. 

Сторінка заходу на Facebookhttps://www.facebook.com/events/970212960134851/ 

Смачно з ДонНУЕТ

Смачно з Університетом Туган-Барановського: вироби із сиру (ВІДЕО)

Наші студенти працюють над технологією приготування виробів із сиру.

Сир – універсальний продукт, з якого можна приготувати безліч смачних страв і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Легкі сирні запіканки, ліниві варенички і сирники, салати і закуски із сиром, рум’яна випічка з сиром та багато інших смаколиків.

З сиром виходять не тільки смачні десерти, а й чудові солоні закуски. Такі страви можна вводити в раціон дітей і людей, які дотримуються здорового способу життя.
анонс

ДонНУЕТ знає: освітній серіал на платформі Дія

Міністерство цифрової трансформації України презентували новий освітній серіал «Стартуй стартап».

Для чого цей освітній серіал?

 • Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу
 • Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап
 • Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу
 • Віднайти оптимальну бізнес-модель
 • Навчитися інструментів стартаперів — канва, кастдев та інших
 • Зрозуміти, як робити MVP
 • Навчитися пітчити

Кожен може безкоштовно переглянути серіал на платформі Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap 

Серіал складається з 10 епізодів. Тривалість кожної серії від 5 до 10 хвилин.

Про що цей освітній серіал? Ти дивишся запуски ракет Ілона Маска? Захоплюєшся Безосом, Цукербергом? Ти хочеш зробити щось таке, що переверне весь світ з ніг на голову? На запитання «ким ти хочеш бути» твоя відповідь однозначна – стартапер, інноватор, підприємець? Тоді цей серіал саме для тебе!

Освітній серіал є спільним проєктом Міністерства цифрової трансформації та YEP, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

ДонНУЕТ знає

Участь здобувачів вищої освіти ДонНУЕТ у авторських турах (ФОТО)

В умовах коронакризи змінився формат авторських турів, що організовують турагенти. Магістр спеціальності «Туризм» Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Шишацький Сергій, у межах діяльності організації авторських турів ФОП «RouteUp», провів екскурсію до Китайгорода 

Ліс на березі Орілі, цілюща вода та дніпровська Говерла! Під час екскурсії містом екскурсанти побачили давні оборонні земляні вали, відвідали три старовинні храми – Миколаївський, Успенський та Варваринський. Це справжні архітектурні перлини, які збереглися до нашого часу. Група екскурсантів піднялася на гору Калитву – унікальну місцевість, яка згадується ще у давніх сказаннях та літописах. З висоти помилувалися пейзажами заповідного урочища. 

А ще відправилися до хвойного лісу на пошуки грибів! Свіже повітря, приємна прогулянка та пікнік – хіба це не рецепт ідеального відпочинку?

ДонНУЕТ інформує

ДонНУЕТ пропонують оцінити діяльність підприємства-гіганта

Шановні студенти та викладачі ДонНУЕТ!

Запрошуємо вас узяти участь в опитуванні, яке призначене для вимірювання репутації «АрселорМіттал Кривий Ріг», що працює у складі міжнародної компанії. З вашою допомогою організатори опитування зможуть виявити ті аспекти діяльності підприємства, які зміцнюють його репутацію, а також дізнатися, де важливо зосередити ресурси.

Вам знадобиться не більше 3 хвилин для заповнення цієї анкети.

Посилання на форму для заповнення: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=OifNN-wcrkqil0FIDqVPjT18cny6AyxGjYX7ZUyAX-FUMFU3UUdHQ0RHRE42NEdCS0U0M0U0M0Y1Ty4u

 

 

ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ знає: онлайн-семінар щодо захисту прав жінок від усіх видів насильства

3 грудня  з 14:00 до 16:00 відбудеться онлайн-семінар (Zoom) в рамках заходів ООН щодо захисту прав жінок від усіх видів насильства.

Реєстрація за посиланням.

До типів насильства ООН відносить не тільки фізичне насильство, а й більш витончені форми – соціальне, економічне, сексуальне. Участь у заході може бути корисною для жінок, які працюють, для жінок, які мають родину та дітей, для жінок-підприємців, для жінок-викладачів університетів, для правозахисників.

Модератори:

– Яковлева Олена, д. філос. н., Голова Ради УАРМБО,

– Шелестова Альона, к. психол. наук, доцент КІБІТ, лікар-реабілітолог.

Нагадаємо, Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок в 2000 році й запропонувала урядам, міжнародним організаціям і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

З того часу понад 1000 організацій та осіб з більш як 100 країн прийняли участь у щорічних всесвітніх кампаніях “16 Днів проти гендерного насильства”, що закликає до припинення усіх форм насильства проти жінок.

ННІГБ

Маріупольських студентів нагородили сертифікатами асоціації U.C.M. – Italy (ФОТО)

Маріупольських студентів нагородили сертифікатами асоціації U.C.M. – Italy (Італія, м. Фоджа). 

19 лютого Навчально-науковий інститут бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського разом Маріупольським коледжем приймав делегацію з асоціації U.C.M. – Italy (Італія, м. Фоджа).

Нашим студентам було запропоновано долучитися до програми «Культура Італійської  кулінарології». Згідно з цією програмою, студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» пройшли трьохмісячне стажування влітку на курортах Південного узбережжя Італії. Після закінчення практики учасники програми «Культура Італійської  кулінарології» отримали сертифікат від італійської школи кулінарії “Settima Luna.

Наші студенти були дуже задоволені цією практикою. Вони здобули прекрасний досвід роботи у сучасних європейських закладах розваг та харчування, до того ж непогано оплачуваний. Ми усі чекаємо на продовження  співпраці з  асоціацією U.C.M. – Italy (Італія, м. Фоджа). Сподіваємось, до нових зустрічей!