«Адаптаційний день» першокурсника Університету Туган-Барановського: критерії оцінювання

1 та 2 вересня в Університеті Туган-Барановського проходять адаптаційні дні для першокурсників. Студентів 1 курсу будуть вводити у курс подій, як працює Університет, говоритимемо про інфо-ресурси, маст-хев кожного студента ДонНУЕТ, організаційну структуру та освітній процес.

Читайте також: «Адаптаційний день» першокурсника Університету Туган-Барановського: Кредит ЄКТС

Дізнатися більше про освітній процес: Офіційний сайт ДонНУЕТ > Про Університет > Нормативні документи > Положення Університету > Положення про організацію освітнього процесу

Ми раді вітати Вас в Університеті Туган-Барановського і сподіваємося, що Ваш час перебування в стінах університету буде корисним для навчання та всебічного розвитку у науковій сфері, спортивному і громадському житті!