Зустріч Студради з ректором

Зустріч Студентського самоврядування ДонНУЕТ з адміністрацією Університету (ФОТО)

Відбулася зустріч в.о. ректора ДонНУЕТ із представниками Студентського самоврядування.

8 жовтня 2020 року відбулася зустріч в.о. ректора Університету Оксани Чернеги з керівними органами Студентського самоврядування ДонНУЕТ.

Захід відбувся за участі Першого проректора ДонНУЕТ Радіона Никифорова, фахівця відділу по роботі зі студентами Вікторією Зінченко, голови Студентського самоврядування ДонНУЕТ Левана Гугунави, голови Студентського самоврядування Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування Марії Сарапіної та голови Студентського самоврядування Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму Юлії Семенової.

Студентське самоврядування є невід’ємною частиною управлінської діяльності Університету. Зокрема органи Студентського самоврядування ДонНУЕТ сприяють вихованню духовних цінностей, громадянської свідомості та моралі у студентів, які навчаються в ДонНУЕТ, забезпечують захист їх прав та інтересів; беруть участь в управлінні Університетом, вирішенні питань організації освітньої, науково-дослідної та навчальної роботи, у забезпеченні та контролі якості освітнього процесу тощо. Загалом студенти мають своїх представників у керівних органах Університету ‒ Вченій раді, Конференції трудового колективу, що дозволяє їм впливати на прийняття важливих для університетської діяльності рішень.

Під час зустрічі обговорювалися важливі проблеми навчання і повсякденного життя студентів, та пропозиції щодо їх вирішення.