Стипендія Кабміну

Вітаємо студента ДонНУЕТ з перемогою у «PechaKucha» (ФОТО)

Вітаємо студента Богуна Олександра з перемогою у неформальній конференції «PechaKucha» від ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Щороку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить змагання серед спікерів в форматі неформальної конференції «PechaKucha». В цьому році, у зв’язку з епідемією коронавіруса, осінній сезон неформальної конференції «PechaKucha» відбувся онлайн 2 жовтня в Університеті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського в цьому році представляв  Богун Олександр – студент 3 курсу спеціальності 073 «Менеджмент».

Олександр Богун обрав тему: «Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям» та розкрив її прикладами з власного життя. Це були історії про спорт, програми мобільності та змінотворчі процеси. Також наприкінці презентації він поділився технікою особистої продуктивності – таблицею, в якій фіксуються всі цілі та їх реалізація. Журі оцінили презентацію та подачу матеріалу Олександра найвищими балами. В категорії дорослих Олександр Богун  посів 1 місце.

Традиційно вже 3-тій студент ДонНУЕТ спеціальності 073 «Менеджмент» займає 1 місце в неформальній конференції «PechaKucha». До Олександра переможцями були  Кирило Єременко (2016 рік) та Антон Бадіца (2019 рік)

Також висловлюємо щиру подяку організаторам осіннього сезону «Печа-Куча» 2020 за високий професіоналізм в організації та проведені заходу та за чуйне ставлення та зацікавленість у високих результатах кожного з учасників.

«PechaKucha» – формат презентацій, в якому виступ спікера складається з 20 слайдів тривалістю 20 секунд кожен. Спікер повинен вкластися в цей час і виступити перед публікою з лаконічною, але змістовною розповіддю про свої захоплення, творчість, роботу, інноваційні проєкти, людей, які надихають та ін. Але зробити це потрібно в рамках певної теми. В осінньому сезоні PechaKucha організатори пропонували обрати одне з трьох висловлювань українських письменників:

1. «Лиш праця світ таким, як є, створила», – І. Франко
  2. «Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям», – Г. Тютюнник
  3. «Неможливих речей немає. Є недостатня кількість спроб», – Л. Дереш.

Щиро вітаємо переможця та бажаємо подальших перемог!