Пізнавально-розважальна гра

ДонНУЕТ запрошує взяти участь у пізнавальній грі

27 жовтня 2020 року о 12:30 розпочнеться пізнавально – розважальна гра. Вона організована науково – педагогічним персоналом кафедри обліку та аудиту ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського для учнів старших класів середніх закладів освіти.

У процесі проведення гри учасники дізнаються про властивості, функції та форми грошей; історичні факти появи грошей, починаючи від найбільшої монети у світі та закінчуючи історією про перші кредитні картки та банкомат.

Знайдуть відповідь на питання: «Реальності та міфи пластикових і віртуальних грошей».

У всіх зацікавлених буде можливість ознайомитися з грошовими банкнотами багатьох країн світу та зрозуміти сутність механізму курсоутворення.

Подорож у світ грошей почнеться з країн Південної Америки та пройде через країни Африки, Європи та Азії.

Разом з тим, відбудеться знайомство з сучасними грошима та механізмами їх користування – онлайн-банкінг, необанкінг, криптовалюти. А також буде цікава розповідь про історію та становлення української валюти.

Запрошуємо до участі у заході!