Зустріч студентів ДонНУЕТ з представником туроператора «KRASINTOUR»

Традиційно кафедра туризму та країнознавства ДонНУЕТ приділяє велику увагу практичній підготовці студентів до майбутньої професійної діяльності. Викладацький склад кафедри вважає, що формування готовності до роботи в туристичній індустрії буде більш успішним за умови практикування не лише на аудиторних заняттях, але й в реальних умовах туристичної фірми, більш близького знайомства зі специфікою її функціонування.

Саме тому, кафедра постійно запрошує до університету на зустрічі зі студентами спеціальності «Туризм» екскурсоводів, гідів і представників туристичних підприємств міста. Цікавою й насиченою позитивним спілкуванням стала зустріч з представником туроператора м. Кривого Рогу «KRASINTOUR» Марією Головань. В невимушеній обстановці присутні обговорили перспективи розвитку промислового туризму в місті, особливості організаційної роботи під час проведення екскурсій на промислові підприємства.

0 replies