Участь ДонНУЕТ у Семінарі для бібліотекарів переміщених університетів

8 квітня 2019 року у Києві відбувся Семінар для бібліотекарів переміщених університетів, який був організований Посольством США в Україні, Науковою бібліотекою Національного університету України «Києво-Могилянська академія», Громадською організацією «Асоціація «Інформатіо-Консорціум» та Благодійним фондом «Бібліотечна країна».

Упродовж Семінару розглядалися можливі Проекти підтримки переміщених університетів і Проекти підтримки бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму. Також був розглянутий Проект «Вікно в Америку – On the Go» (відбулося знайомство й неформальне спілкування координаторів центрів «Вікно в Америку» з керівниками бібліотек переміщених університетів та обговорення і планування майбутньої співпраці). Представником нашого університету вищезазначених заходів була викладач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Зінченко Вікторія Миколаївна.

9-10 квітня 2019 р. пройшла Стратегічна сесія «Розвиток бібліотек переміщених університетів». Учасники Стратегічної сесії відвідали Наукову бібліотеку та Американську бібліотеку Національного університету «Києво-Могилянська академія», Наукову бібліотеку ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка й Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка НТУУ КПІ.

Проект «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму» впроваджується Благодійним фондом «Бібліотечна країна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та коштів, які зібрані на краудфандинговій платформі «Спільнокошт».

Досвід, яким поділилися координатори Проектів, є неоціненним для розбудови та відновлення фондів бібліотек переміщених університетів.

0 replies