Університет знає

Захист кваліфікаційних робіт магістрантів Університету Туган-Барановського

В Університеті Туган-Барановського відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 071 «Облік та оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

17-18 грудня 2020 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеню магістр спеціальності 071 «Облік та оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання.  

Публічний захист кваліфікаційних робіт супроводжувався використанням сучасних інформаційних технологій (презентаційних програм тощо). Виступи магістрантів були на найвищому професійному рівні. Кваліфікаційні роботи відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які магістри давали аргументовані, змістовні відповіді. 

Також, слід відмітити, що публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів ВО Шокер Р., Рясної В., Єрохіна О., Семенко К. здійснювався англійською мовою. Високий рівень захисту також продемонстрували студенти Плахотній В. і Ковальов Е.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!  

 

550 разів прочитано