ДонНУЕТ вітає

З Днем банківського працівника! Університет Туган-Барановського вітає

Університет Туган-Барановського вітає з Днем банківського працівника!

День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня. Цим святом держава, відповідно до Указу Президента України від 6 березня 2004 року № 316/04, підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності. За роки незалежності в Україні побудована сучасна кредитно-фінансова система, запроваджена національна грошова одиниця, забезпечена її стабільність. Національний банк України створив електронну систему проведення розрахунків між банківськими установами та суб’єктами господарювання, казначейство, інші установи, організації та підприємства, які забезпечують повноцінне функціонування системи банків країни. 

Для того, щоб працювати в банку, потрібно бути уважним, відповідальним, уміти спілкуватися з людьми та поважати гроші. Банківські співробітники — серйозні фахівці. Вони завжди в курсі змін на валютному і фінансовому ринках, вони знають все про економіку та фінансовий сектор, але при цьому не відмовляться завести вам кредитну карту або допомогти сплатити комунальні послуги. 

В день банківських працівників, як правило, з піднебесся йде грошовий дощ, клієнтів водять на екскурсії до банківського сховища, де дозволяють брати експонати додому, а на касі не буває черг. Жартуємо. У банку не буває днів без черг :) 

Хай там як, в цей травневий день пригадайте добрим словом тих, хто допомагає забезпечувати фінансову стабільність країни. І оплачувати комунальні платежі! 

388 разів прочитано