Інноваційне підприємництво “Startup Course – University Edition” в ННІБГ Університету Туган-Барановського

15-16 травня відбувся індеатон стартапів «Інноваційне підприємництво «Startup Course – University Edition»». Захід організований Центром розвитку стартапів 1991 Mariupol та ГО «СОЦІАЛ БУСТ» за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. 

Наш Університет представила команда викладачів та студентів ННІБГ, у складі: Хаврової К.С., д.е.н., доцента кафедри економіки та бізнесу; Романусі  О.М, к.і.н., доцента кафедри економіки та бізнесу; Панкова Б., гр.  дПТБД – 19 –Б; Скляренко В. гр .дПТБД – 19 –Б; Храмцова І., гр. дПТБД – 19  –Б; Копитов М., гр. дПТБД – 18 –Б, Солодкого О., гр. дГРС – 18 –Б; Мартиненко Д., гр. дПТБД – 20 –Б та Науменко А. гр. дГРС – 20 –Б. Модератором нашої команди була Олександра, представник 1991 Mariupol, яка допомогла нам в організаційному процесі.  

У фінальному етапі ідеатону було презентовано бізнес-ідею для стартапу «HR-сервіс психоемоційного стану працівників». Нічого ще не допомагало вийти з творчого ступору так як ці два дні брейншторму . Дякуємо за це організатору цього заходу Центру розвитку стартапів 1991 Mariupol та усім учасникам команд з інших вишів міста!!!!!! 

372 разів прочитано