Xelyo Quality Day 2023 з Університетом Туган-Барановського

23 листопада 2023 року в м. Гент (Бельгія) відбувся черговий День якості Xelyo. Організатори конференції люб’язно запросили викладачів та студентів ДонНУЕТ відвідати семінари, різні сесії, дві основні доповіді та церемонію нагородження, надавши безкоштовний доступ до прямої трансляції на YouTube-каналі.

В рамках вивчення дисциплін «Управління якістю та методи досліджень в ресторанному господарстві», «Управління якістю продукції та послуг готельно-ресторанного господарства» до роботи Xelyo Quality Day 2023 долучилися викладачі кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва к.т.н., доц. Горяйнова Ю.А., асистенти Клєвцов Є.Г., Філіппова О.Ю. та студенти освітніх програм «Ресторанні технології», «Готельно-ресторанна справа» першого та другого ступенів вищої освіти (гр. ХТ-20, ХТ-23М, ГРС-20, ГРС-21, ГРС-22М).

Нашій увазі була запропонована наступна програма:

9:00: Keynote by Benedikt Sommerhoff (DGQ) – «More, Less, Keep, Start, Stop – A straightforward retro- and prospective on Quality Management or in short: How we clean up the mess?». Основна доповідь Бенедикта Зоммергофа (DGQ) – «Більше, Менше, Тримайте, Почніть, Зупиніться – прямий ретро- і перспективний погляд на управління якістю або, коротко кажучи: як ми прибираємо безлад?»;

11:30: «Risky Business» by Rik Beckaert (Proximus). «Ризикований бізнес» – Ріка Беккерта (Proximus);

13.30: “Finding comfort in chaos, where simplicity is the highest form of complexity” by Emily van Daele (Philips). «Пошук комфорту в хаосі, де простота є найвищою формою складності», Емілі ван Дейл (Philips);

14.45: “LEAN programs: same goals, different impact…” by Pieter de Pourcq and Joeri Staelens (CNH).  «Програми LEAN: однакові цілі, різний вплив…» Пітер де Пурк і Йорі Сталенс (CNH);

16:00: Keynote by Kristel Demotte & Matthias Verlinde (Cegeka) – «Discover how Artificial Intelligence (AI) helps to automate quality processes!» Ключова доповідь Крістель Демотте та Маттіаса Верлінде (Cegeka) – «Дізнайтеся, як штучний інтелект допомагає автоматизувати якісні процеси!»

Треба зауважити, що практично вся програма була англійською мовою, інколи німецькою та французькою. Це був чудовий спосіб перевірити свої знання іноземних мов! Організатори Xelyo Quality Day 2023 постійно були на зв’язку з нами, побачивши, що в нас виникли труднощі при реєстрації. Ми отримали від них лист: «Любі друзі! Я бачила, як ви створювали нові облікові записи на нашій платформі. Я припускаю, що це для того, щоб взяти участь у цифровій конференції в четвер. Я зареєструвала вас усіх як учасників цифрової програми. Завтра ви отримаєте посилання на презентації. Ви можете поділитися цим посиланням з будь-ким в Україні, хто хоче взяти участь, включаючи ваших студентів. Ми всі часто думаємо про вас! Вітання з Бельгії. Ан Кінт. Директор».

Після конференції викладачі та студенти обмінювалися своїми думками щодо заходу. Ось деякі з них.

Мороз Вікторія, гр.ХТ-23М: «Я вже доєднувалася до такої конференції в тому році. Конференція Xelyo Quality Day 2023 мені дуже сподобалася, було цікаво та пізнавально. Матеріал був викладений чітко та лаконічно, а презентації доповнювали його. Найбільше мене зацікавив виступ Бенедикта Зоммергофа з його доповіддю «More, Less, Keep, Start, Stop», в якій він розповідав про управління якістю, бюрократію та проблеми в колективі».

Ярошенко Анастасія, гр.ГРС-21: «Я вперше приймаю участь в такій конференції, виступи були цікаві, хоча деякі фрагменти були незрозумілі, бо спікери швидко доповідали, але загалом доповіді корисні та інформативні. Найбільше сподобалась перша та третя доповіді».

Ми, викладачі та студенти ДонНУЕТ, отримали нові знання щодо управління якістю в різних сферах та висловлюємо щиру подяку організаторам Xelyo Quality Day 2023! До нових зустрічей!