Університет знає

Викладачі Університету Туган-Барановського в жюрі конкурсу наукових робіт Малої академії наук

Викладачі Університету Туган-Барановського взяли участь у роботі журі міського етапу конкурсу-захисту наукових робіт членів Малої академії наук України.

Традиційно, у січні місяці проходять І етапи конкурсів за визначеними напрямками. Не стала виключенням і секція «Економіка». Директорка ННІ економіки, управління та адміністрування Нєізвєстна О.В. була запрошена до участі у журі міського етапу конкурсу наукових робіт школярів у рамках І туру МАН, що відбувся 9 січня 2021 року.

Слід відміти, що тематика представлених наукових робіт крім економічних завдань вирішувала і важливі соціальні проблеми, такі як подолання безробіття, підвищення соціальних стандартів, розвиток малого та середнього бізнесу, тощо. Юні економісти гідно витримали дискусію навколо своєї проблематики та критику, яка була спрямована на вдосконалення їх дослідження. 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. 

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку. 

Побажаємо молодим науковцям успіхів в подальшому опануванні царини економіки та сподіваємося на подальшу співпрацю з ними в якості студентів ДонНУЕТ! 

 

 

460 разів прочитано