Вступ 2022 в Університеті Туган-Барановського: документи на квоти

Університет Туган-Барановського інформує:

Документи, які надають право на особливі умови вступу та/або право на зарахування за квотами, потрібно подавати до будь-якої приймальної комісії закладу вищої освіти перед поданням першої заяви на вступ. Документи можна подати в паперовому вигляді з пред’явленням оригіналів або в електронному вигляді, надіславши їх сканкопії або фотокопії на офіційну електронну адресу приймальної комісії із накладанням власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на всі файли з документами.

Кваліфікований електронний підпис можна отримати, наприклад, в Приват24 або в “Дії”.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі на вступ за квотами – 1, 2, бажано зареєструвати пільги та подати заяви до 16 серпня.

Списки рекомендованих до зарахування на бюджет за квотами будуть опубліковані 17 серпня.