Вручення дипломів магістрам

20 грудня 2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулося урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам 2019 року.

Довгоочікувана подія для кожного студента ‒ отримання документа про вищу освіту ‒ це перший етап на шляху до професійного росту і кар’єрного успіху.

Урочиста церемонія вручення дипломів почалася зі слів вітання від першого проректора ДонНУЕТ Радіона Никифорова. Він побажав випускникам професійного і життєвого благополуччя, творчих злетів і висловив надію, що випускники будуть приносити користь нашій державі та примножувати славу нашого УНІВЕРСИТЕТУ.

Під час вручення дипломів магістрів із побажаннями і настановами до випускників звернулися директор Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування Олена Нєізвєстна і в.о. директора Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму Юрій Коренець. Їх напутнє слово, мудрі поради, які сьогодні отримали надзвичайну силу, залишаться в пам’яті й будуть жити в серці кожного випускника.

Урочисте вручення дипломів ‒ святкова подія, яка назавжди залишиться для наших випускників приємним спогадом і фінальним акордом студентського життя.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

304 разів прочитано