Фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG-2019 (Look of New Generation/Погляд нового покоління)

16 грудня в Академії DTEK відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG-2019 (Look of New Generation/Погляд нового покоління)!

У перший тур увiйшли 58 команд із 44 ЗВО з 18 міст України (Вінниця, Запоріжжя, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Лозова, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Харків, Хмельницький, Суми, Тернопіль, Чернігів). Загальна кількість студентів-учасників – більше 400.

Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували ґрунтовну теоретико-практичну підготовку, результати власних досліджень, амбітність і масштабність мислення, сміливість, креативність, уміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність і натхненність. Журі Конкурсу досить складно було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних». Тож, із невеликим «відривом» наша команда Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) посіла ІІІ місце і стала абсолютним переможцем. (І місце – команда Національного лісотехнічного університету України (м. Львів); ІІ місце ‒ команда «Філософський камінь» Національного авіаційного університету (м. Київ).

Участь у конкурсному завданні дозволила нашим студентам отримати досвід і вдосконалення навичок, критично важливих для подальшої побудови майбутньої кар’єри.

Вітаємо наших абсолютних переможців: Бадіцу Антона, Коваль Марію, Студнікова Данила, Тенякову Анастасію, Лощиця Єгора!!!

«Я дуже вдячний організаторам за те, що дають можливість познайомиться в невеликій аудиторії відразу з більшістю представників різних вишів та організацій. Для мене це новий досвід, який я придбав для себе, комунікуючи з цими людьми. Було дуже цікаво й пізнавально послухати ідеї фіналістів конкурсу щодо даної тематики», ‒ сказав капітан команди Бадіца Антон.

«Отримати третє місце на Всеукраїнському конкурсі, де брали участь 78 команд, це вже про щось говорить. Безумовно, це новий і дуже дорогий досвід. Мені пощастило з моєю командою, якій було небайдуже те, що ми робимо, а також із куратором роботи й усією кафедрою, яка допомагала в підготовці», ‒ висловила свою думку Тенякова Анастасія.

«Після того, як я розповіла свою частину, постійно дивилася на ведучого, який стежив за регламентом часу. Хоча під час наших репетицій презентація тривала 6 хвилин, але під час виступу мені здавалось, що ось-ось і час вийде, а ми так і не встигнемо довести усе до кінця. Дякую компанії DTEK за проведення цього заходу, комісії та організаторам за об’єктивне оцінювання та призи», ‒ сказала Коваль Марія

0 replies