Відвідування та привітання дітей школи-інтернату № 9

Уже доброю щорічною традицією для студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського стала Передноворічна благодійна місія, до тих, хто найбільше потребує уваги і турботи напередодні Нового року. 20 грудня 2019 року студенти ДонНУЕТ відвідали вихованців Інтернату № 9, які залишилися без піклування батьків, щоб привітати їх із наступаючим Новим роком.

Студенти серйозно і з ентузіазмом поставилися до цієї акції ‒ підготували ігри та конкурси для дітей, солодкі подарунки. Студенти хотіли, щоб жодна дитина не залишився без уваги. Діти були дуже відкриті й раді спілкуванню зі студентами, читали їм вірші та співали разом пісні. Всі учасники акції їхали із бажанням не раз ще повернутися, щоб привнести трохи радості в життя діточок. У свою чергу керівництво Інтернату № 9 подякувало студентам ДонНУЕТ за їх благодійну працю, терпіння і душевність, з якою вони поставилися до їх вихованців.

Варто зазначити, що такі соціально значущі заходи допомагають виховувати в студентах найкращі людські якості: небайдужість, милосердя, бажання подбати про іншого, поділитися душевним теплом із тими, хто, на жаль, в силу певних життєвих обставин залишився без родичів. Адже найголовніше для людини ‒ мати свою сім’ю і бути їй потрібною. Наші студенти щороку відвідують дітей сиріт і ця зустріч, звичайно ж, теж не стане останньою!

0 replies