Візит Олега Шарова у ДонНУЕТ

Сьогодні, 26 грудня 2019 року, в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулася зустріч із генеральним директором директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олегом Шаровим.

На цій зустрічі О. Шаров надав відповіді на відкритий лист до Міністра освіти і науки України Г. Новосад від колективу ДонНУЕТ.

Вчергове О. Шаров підкреслив, що деякі структурні підрозділи закладів вищої освіти та деякі професійно-технічні заклади Кривого Рогу приєднуються до складу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського з метою оптимізації їх діяльності. І назва реорганізованого закладу вищої освіти буде Національний університет економіки і технологій імені Михайла Туган-Барановського. Також Олег Шаров надав відповіді щодо процедурних питань приєднання до ДонНУЕТ інших закладів вищої освіти та професійно-технічних закладів.

0 replies